top of page
skyscraper-3094696_1920.jpg

ÖMSA ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 25 yıldan fazla deneyime sahip mühendis ve teknik destek ekibiyle 2020 yılından itibaren faaliyete geçmiştir. Müşterilerimizin talepleri ve yürüttüğümüz ihtiyaç analizleri doğrultusunda, asansör bakımı, onarımı, arıza giderimi, yürüyen merdiven projeleri, asansör modernizasyon ve revizyon çalışmalarında servis ekibimiz ve montaj ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Ekibimiz büyük projelerde montaj ve bakım faaliyetlerini başarı ile yürütmüştür. Apartman asansörleri, ofis ve ticari asansörler, villa gibi özel tasarım gerektiren alanlara yönelik çözümler ile beraber engelsiz çözümler de sunarak resmi kurumların, belediyelerin ve yönetmeliklerin de taleplerini yerine getirmekteyiz.

SNEL (Mevcut Asansörler İçin Güvenlik Normları) mevzuatına uygun yeni asansör kurulumlarının yanı sıra mevcut asansörlerin de EN81-80 /SNEL uygunluğu için asansör modernizasyon çalışmaları yapıyoruz. Asansörlerinize periyodik kontrol/muayene yaptıktan sonra asansör etiketlerini ve ilgili açıklamayı uzman mühendislerimizin onayıyla ekliyoruz.

Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu, AB teknik mevzuatı 2014/33/AB sayılı Asansör Direktifi kapsamında faaliyet göstermektedir.

ÖMSA Asansör edindiği yüksek standartlı tecrübe ve yeterli donanım ile aynı anda farklı ölçekteki birçok projeyi mükemmel bir şekilde yürütme yeteneği göstermiş ve zamanında teslim sağlamıştır.

ÖMSA ASANSÖR © 2020

bottom of page